Družstvo mužů

Vedoucí: Vojtěch Krajča ml.

Jakub Fojtů, Jaroslav Filák ml., Zdeněk Chovanec ml., Albert Fojtů, Pavel Bělota ml., Vojtěch Krajča ml., Marek Bělota ml., Tomáš Bělota, Ladislav Hruška,

Shrnutí sezony za rok 2013 Muži Horní Lideč

Loňská sezóna mužů, se jako vždy neobešla bez komplikací. I když se přes zimu podařilo vylepšit mašinu, tak ta se před začátkem sezóny ještě stihla pokazit. Ale vše se dohnalo a na závody už to bylo v pořádku. Tréninků jsme před závodem moc neměli, a tak byl začátek pomalejší a časy taky nic moc. Ale při dobré partě, kterou muži mají, se dostavily i úspěchy, sice to nebyly žádné převratné výhry, ale pro tým mužů velmi povzbudivé časy, a taky konečně pokoření 16-ti sekundové hranice, a to hned několikrát v sezóně. Přineslo to taky pár krásných umístění, dvě 3. místa a několik umístění v první 5-tce nejlepších. V uplynulém roce objelo družstvo mužů 25 soutěží. Zúčastnili se také tradičně Vsetínské hasičské ligy, ve které sice neobjeli všechny závody, ale i tak to stačilo na celkové 8. místo. Za zmínku stojí také jedna netradiční cesta na soutěž v Jarcové, kde jsme se vydali vlakem bez vybavení, to už nás čekalo tam, protože zde ráno závodilo naše družstvo žáků. No a pak poslední závod - Mikulášská soutěž ve Vrběticích. Tu se nám poštěstilo skončit na 4.místě a to byla taková závěrečná a nečekaná tečka, za celkem vydařenou sezónou, ve které muži zažili mnoho skvělých zážitků. Naše muže láká nejenom vyhrávat, ale také se hasičským sportem bavit. Tak snad v nadcházející sezóně přijde zase mnoho skvělých časů, zážitků, a taky možná to vytoužené vítězství.